Sakarya Merkez Tuna Aydın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuna Aydın

merkez, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuna Aydın, SAKARYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 239 kurs/özel ders verenden 46 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuna Aydın, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İnşaat Mühendisi olarak özel ders verme konusunda tecrübe sahibiyim..Sadece mühendis bir eğitmen olamaz ,bir mühemdisinde matematik bilgisi tartışma konusu olamaz.Şahsım sadece bir mühendis değil aynı zamanda tecrübeli bir muallimdir. (Cep:0507 067 25 43)


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematiğin tüm konuları ve aynı zamanda geometri alanında bir ilkokul talebesinin yetişmesinde yeterli donanım mevcuttur