Sakarya Serdivan Aykut Özkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aykut Özkan

serdİvan, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Kimya Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aykut Özkan, SAKARYA SERDİVAN ve civarında hizmet vermekte olup 30.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 193 kurs/özel ders verenden 75 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aykut Özkan, 8 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Metalurji ve Malzeme mühendisliğinde yüksek lisans yapıyorum. Matematik, Geometri, Kimya ve Fizik derslerini anlatıyorum. 4 yıllık öğretmenlik tecrübem var.   İlk-orta okul öğrencilerine ve lise düzeyine ders verebilirim. Okul sınavlarına, lise ve üniversite sınavlarına hazırlayabilirim +  KPSS , ALES  ve DGS sınavlarına da hazırlayabilirim. Teşekkürler.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematik, Geometri, Kimya ve Fizik derslerini anlatıyorum. 4 yıllık öğretmenlik tecrübem var.   İlk-orta okul öğrencilerine ve lise düzeyine ders verebilirim. Okul sınavlarına, lise ve üniversite sınavlarına hazırlayabilirim +  KPSS , ALES  ve DGS sınavlarına da hazırlayabilirim. Teşekkürler.
Matematik, Geometri, Kimya ve Fizik derslerini anlatıyorum. 4 yıllık öğretmenlik tecrübem var.   İlk-orta okul öğrencilerine ve lise düzeyine ders verebilirim. Okul sınavlarına, lise ve üniversite sınavlarına hazırlayabilirim +  KPSS , ALES  ve DGS sınavlarına da hazırlayabilirim. Teşekkürler.