Samsun Atakum Gülcan Aksoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülcan  Aksoy

atakum, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Fransızca Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülcan Aksoy , SAMSUN ATAKUM ve civarında hizmet vermekte olup 18.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 292 kurs/özel ders verenden 58 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülcan Aksoy , 15 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Eğlenceli  ders isleyerek cok rahatlikla ogrenebiliceksiniz


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Eğlenerek dersi kolayca öğrenebilirsiniz.
Eğlenerek dersi kolayca öğrenebilirsiniz.
Eğlenerek dersi kolayca öğrenebilirsiniz.
Eğlenceli  bi şekilde derse katılarak öğrenebilirsiniz.