Samsun Atakum Mert Saran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mert  Saran

atakum, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Biyoloji Özel Ders , Kimya Özel Ders , Biyoloji Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Kimya Kursu , AYT Biyoloji Kursu , TYT Matematik Kursu , TYT Biyoloji Kursu , TYT Kimya Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mert Saran , SAMSUN ATAKUM ve civarında hizmet vermekte olup 16.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 194 kurs/özel ders verenden 73 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mert Saran , 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp fakültesi öğrencisiyim. Bir buçuk yil ODTÜ de okuduktan sonra sınava tekrar hazırlanarak tıbba geçiş yaptım. Lise matematik kimya ve biyoloji derslerinde özel ders verebilirim. Üniveriste sınavına hazırlananlara yardımcı olacak tecrübem ve bilgim vardır.


Verilen Kursların Ayrıntıları
İyi bir üniveriste kazanmak için AYT matematikte iyi yapmak kaçınılmaz şimdiki sistemde ise matematiği sadece bilmek yetmiyor yorumlamak ve bilgili nerede kullancağını bilmek de çok önemli geçen sene 40 soruda 38 yaparak Tıp fakültesine yerleşmiş biri olarak bu konuda epey yardımcı olacağımı düşünüyorum
TYT sınavı ile artık öğrenciden beklentiler değişti ezberci sistem geride kalıp okuyan anlayan ve anladığını matematiksel olarak ifade eden öğrenciler isteniyor. Ben de bu konuda ezber değil matematiksel düşünce becerisi geliştirmek üzerine bir eğitim modeli uygulayacağım.