Samsun Atakum Ozan Başkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ozan Başkan

atakum, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , Biyoloji Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ozan Başkan, SAMSUN ATAKUM ve civarında hizmet vermekte olup 01.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 255 kurs/özel ders verenden 105 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ozan Başkan, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tıp öğrencisinden matematik dersi

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik matematik özel dersi verilir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler.


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Biyoloji Nedir?

Latince Bios (canlı) ve logos (bilim) kelimelerinin birleşmesinden meydana gelen Biyoloji bugün en popüler bilim dalları arasında belkide ilk sırayı alır. Canlılık insan oğlunun her zaman ilgisini çeken bir husus olmuştur. Aristo’dan bu yana biyoloji alanında bir çok gelişmeler olmuştur. Ama 20. yüzyılda biyoloji alnında yapılan gelişmeler bunlardan binlerce kez daha fazladır. Özellikle elektron mikroskobunun keşfinden sonra canlılık mikro-aleme kayarak hücre ve içeriği incelenmiş, bir müddet sonra bu da yeterli olmayıp gen yapısına kadar inilmiştir. Üniversiteler de biyoloji bilimi geliştirilerek detaylar üzerinde durulmuştur. Bu daha çok moleküler alanda gerçekleşmiştir. Canlılar arası benzerlikten tutunda tedavisine kadar hemen hemen bütün biyolojik olaylarda artık gen yapıları incelenerek neticelere varılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul Lise Ortaokul
Tıp Öğrencisinden Lise Ortaokul İlkokul Matematik ve Biyoloji