Samsun Atakum Yağmur Soylu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yağmur Soylu

atakum, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yağmur Soylu, SAMSUN ATAKUM ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 292 kurs/özel ders verenden 35 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yağmur Soylu, 104 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngiliz dili ve edebiyatı bölümünü okuyorum. Yaz tatili olması sebebiyle boş zamanımı değerlendirmek ve çocuklara yardımcı olmak, ingilizcelerini geliştirmek hem eğlendirirken hem de öğretmek isterim.  Bana 0534 277 3868 nolu numaradan Ya da yagmursyl2@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bu yazın hem eğlenceli hem öğretici geçmesini istiyorsanız çocuğunuz için doğru adrestesiniz. Ingiliz dili ve edebiyatı okumaktayım çocuklar için elimden gelenin en iyisini yaparım. 0534 277 3868 yagmursyl2@gmail.com dan bana ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.