Samsun İlkadım Adem Şancı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Adem Şancı

İlkadim, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adem Şancı, SAMSUN İLKADIM ve civarında hizmet vermekte olup 03.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 290 kurs/özel ders verenden 15 . sıradadır. Başta Edebiyat olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Adem Şancı, 14 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ayrıca Osmanlica,Türk dili dersleri veriyorum.8 yıllık deneyim sahibiyim,özel öğretim kurlarında öğretmenlik yaptım.Üniversite hazırlık ve ilköğretim Türkçe destek konusunda yardımcı olabilirim.Samsun Ondokuzmayıs Mayıs Üniversitesi mezunuyum.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Bununla birlikte Osmanlıca öğrenmek isteyenlerin ve meraklılarını Osmanlı Türkçesinin gizemli yapısını tanımaya ,öğrenmeye davet ediyorum.
Türkçe dersleri takviye için iletişim kurunuz.
Ortaöğretime hazırlık özel ders için iletişim kurunuz.
İlköğretim ve liseye hazırlık derslerinde öğrencinin başarısını artırmanın yolu iyi bir öğreticidir.
Merhaba Türk dili ve kültürü öğretimi için iletişime geçebiliriz.
Osmanlıca okumak bulmaca çözmek kadar zevkli bir istir;metinler ve şiirler üzerinde Osmanlıca öğrenmek edebi zevk ve analiz yeteneğini artırır.
Türkçe gramer konusu;öğrencilerin en fazla hata yaptıkları alandır.Gramer konusunda bütün soru kalıplarını öğretmen kontrolünde çözmek,sınav stresini ve yapabilme becerisini artıracaktır.
Edebiyat ve Türkçe sözel derslerdir ve daima pratik gerektirir,bu yüzden destek almak yararlı olacaktır.
Ortaöğretim kurumlarına hazırlık,öğrenci danısmanlığı vermekteyim.