Samsun İlkadım Evren İnan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Evren İnan

İlkadim, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Kursu , KPSS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Evren İnan, SAMSUN İLKADIM ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 239 kurs/özel ders verenden 44 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Evren İnan, 22 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KPSS genel yetenek genel kültür dersleri verilir.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul öğrencilerine matematik takviye dersleri verilir.
LYS matematik biyoloji dersleri verilir