Samsun Merkez Deha Matematik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Deha Matematik

merkez, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Geometri Özel Ders , Matematik Özel Ders , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Deha Matematik, SAMSUN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 28.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 255 kurs/özel ders verenden 81 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Deha Matematik, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
OMÜ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUZ.
TYT KPSS ALES YÖS ve DGS SINAVLARI İÇİN KAPSAMLI BİR ÇALIŞMA İSTİYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ.
*Öğrencinin tekdüze anlatımdan kurtulması için biz iki öğretmen soru çözümlerini ve konu anlatımlarını dönüşümlü olarak yürütüyoruz. Bu sebeple adımızı yazamadık.
*Amacımız tek bir kişiden ders alan öğrencinin ancak o kişinin bakış açısıyla matematiğe bakmasını engellemek.
*Bu konuda iddialı öğretim tarzımızı ve yöntemlerimizi görmelisiniz.
*Ders ücretlerimiz diğer ders veren öğretmen/öğrencilerimize nazaran fazla gibi dursa da hedefimizde emin olduğumuz için emeğinizin karşılığını alacağınızı adım adım size anlatmak için biz hazırız.
*Saatler ve istediğiniz zamanlarda anlaşabilirsek eğer Samsun'daki tüm yerleşkelere ders anlatımı için gidebiliriz.
*Öğrenci ders takip sistemi ve veliyi her ders sonu ve ay sonu bilgilendirerek ara denemeler ve quiz'ler yaparak siz velilerimize asıl sınavdan önce net bir öngörüş sağlayabiliriz.
*Geometri, Analitik Geometri, Genel Matematik, Sözel/Sayısal Mantık dersleri...
*GERÇEKÇİ VE DÜZENLİ BİR MATEMATİK EĞİTİMİ İÇİN BİR DE BİZİMLE ÇALIŞIN.