İstanbul Küçükçekmece Göksun Atlı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Göksun Atlı

küçükçekmece, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Göksun Atlı, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 05.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 696 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Göksun Atlı, 4 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türkiye’nin sayılı okullarından bir tanesinde Almanca öğretmeni olarak çalışmaktayım. 4 yıllık tecrübeye sahibim. Yurtdışında 1 sene Alman dili eğitimi aldım. Ders almak isteyenlere yardımcı olmak istiyorum. Deutsch macht spaß! viele grüße

Fotoğraflar

Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Online ya da birebir eğitim seçeneği