Samsun Merkez Mehmet Atalı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MEHMET ATALI

merkez, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Türkçe Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
MEHMET ATALI, SAMSUN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 231 kurs/özel ders verenden 68 . sıradadır. Başta Türkçe Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. MEHMET ATALI, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İLK VE ORTA ÖĞRETİM DÜZEYİNDE / LİSE VE ÜNİVERSİTE HAZIRLIKTA / KPSS VE DGS - ALES GİBİ ÖSYM BAZLI HER TÜRLÜ SINAVA YÖNELİK TÜRKÇE VE SÖZEL MANTIK DERSİ VERİLİR.


Türkçe Özel Ders Nedir?

Türkçe dersi aynı zamanda anadilimiz olan Türkçemizin inceliklerini, dil bilgisini, şairlerini, yazarlarını, önemli edebi parçalarını konu alan çok önemli bir derstir. Türkçe milli kültürümüzün en önemli ögelerinden birisi, yani Türkçemizdir. Türkçeyi bilmediğimiz ya da ana dilimizi öğrenmediğimiz takdirde çevremizdeki insanlarla iletişim kuramayız ve en önemlisi de kültürel miraslarımızı gelecek kuşaklara yeteri kadar ve anlaşılır bir şekilde bırakamayız. Bu da milli kültürümüzün gün geçtikçe tükenip yok olmasına neden olur, bu da başta kültürümüzün sonra ülkemizin yok olması demektir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
ÖSYM SINAV FORMATINA UYGUN TÜRKÇE ÖZEL DERSİ VE SÖZEL MANTIK DERSİ