Samsun Merkez Ömer Faruk Talih

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Faruk Talih

merkez, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Faruk Talih, SAMSUN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 194 kurs/özel ders verenden 41 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Faruk Talih, 8 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
GAZİ İŞLETME MEZUNU.ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ HUKUK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİNDEN MATEMATİK DERSİ VERİLİR.İYİ SEVİYEDE MATEMATİK BİLİYORUM.
Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
9. 10. 11.12. SINIF ÖĞRENCİLERİNE UYGUN FİYATA MATEMATİK DERSİ VERİLİR.
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE UYGUN FİYATA MATEMATİK DERSİ VERİLİR.
İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE UYGUN FİYATA MATEMATİK DERSİ VERİLİR.