Şanlıurfa Merkez Muhammed Mustafa Aydınalp

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muhammed Mustafa Aydınalp

merkez, ŞANLIURFA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Direksiyon Özel Ders , Spor Koçluğu Kursu , İlk Yardım Kursu , Diksiyon Kursu , İletişim Kursu , Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi Kursu , Fitness Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu , B Ehliyet Kursu , İLKYARDIM GÜNCELLEME EĞİTİMİ Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muhammed Mustafa Aydınalp, ŞANLIURFA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ŞANLIURFA ilinde hizmet veren 87 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta İlk Yardım olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Muhammed Mustafa Aydınalp, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öncelikle Yapmacık Tüm Duyguları ve Ön Yargıları Bir Kenara Bırakarak.. Ciddi Manada Gelişime Kendini Hissediyorsanız İşte O Zaman Doğru Yerdesiniz..

Fotoğraflar

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

Tiyatro Nedir?

Tiyatro, bir sahnede, seyirciler önünde oyuncuların sergilenmesi amacıyla hazırlanmış gösterilerdir. Farklı bir şekilde duyguların ve olayların hareket (jest)ve konuşmalarla anlatılmasıdır. Genel olarak temsil edilen eser anlamında da kullanılır. Tiyatro, bir sahne sanatıdır. Tiyatro eseri, olayları oluş yoluyla gösterir. Bu yönüyle konuşma ve eyleme dayanan bir gösteri sanatı olarak da tanımlanabilir.

Tiyatro dersleri kurstan kursa küçük farklılıklar gösterse de genellikle aynı program üzerine şekillendirilir. Çoğu sahne tutkunu için tutkuya dönüşen bu sanat kişilere kendilerini keşfetmelerini sağlayacak unutulmaz deneyimler kazandıracaktır.

Sahne tozunu bir kez yuttuğunuzda, bir kez dahi alkışlandıktan sonra bu heyecandan vaz geçmek istemeyeceksiniz. Eğitimlerin ders programını ve içeriğini merak ediyorsanız eğer;

Program İçeriği

Ses
Beden Dili
Şan
Doğaçlama
Nefes
Diksiyon
Tiyatro Dili
Oyunculuk Teknikleri
Toplu Oyunculuk
Tiyatro Tarihi ve Kuramları
Dans
Yaratıcı Drama
Fonetik
Artikülasyon
Sahne Arkası

Kurslara Kimler Katılabilir?

Sanata saygısı ve tiyatroya merakı olan herkes katılabilir. Perde bir kez de sizin için açılsın istiyorsanız, sahne sizi bekliyor.

7-13 yaş arası Çocuk Grubu
14-18 yaş arası Genç Grubu
18 ve üstü için Yetişkin Gruplarına katılabilirsiniz