Eskişehir Merkez Sultan Akbaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sultan  Akbaş

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Matematik Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YKS Kursu , Geometri Kursu , İş İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sultan Akbaş, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 462 kurs/özel ders verenden 50 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sultan Akbaş, 149 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokul, ortaokul, lise , kpss  ve dgs ye hazırlanan tüm öğrencilere özel ders vermekteyim. En kısa sürede matematiği ingilizceyi ve diğer dersleri öğreneceğinizden şüpheniz olmasın. Sıkı bir disiplin ve  istikrarlı ders çalışma programıyla severek matematiği öğreneceksiniz.8 yıllık özel ders deneyimim bulunmaktadır.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul Matematik Özel Ders Nedir?

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Matematik Özel Dersi Süresi Ve Sıklığı Ne Olmalıdır?

Özel matematik dersi sıklığı, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konular dikkate öğretmen ve öğrenci tarafından birlikte planlanmalıdır. Bu aşamada öğrencinin, dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanlar göz önünde tutulmalıdır. Bir ders için özel ders saatleri öğrencinin algısına göre planlanmalıdır.(Bu da genel olarak günlük üç saat olarak düşünülebilir.) Daha fazla özel dersin öğrencide zihin yorgunluğu oluşturacağı dikkate alınmalıdır.

Matematik Özel Dersinin  Öğrenciye Sağladığı Faydalar

• Matematik özel dersi sayesinde her öğrenciye özel çalışma metodu belirlenebilir.
• Matematik özel dersinin bire bir olması sayesinde öğrencinin anlama hızı artacaktır.
• Matematik özel dersi ile hem öğretmen hem öğrenci için verimli ders saati geçirme imkanı yakalayabilir.
• Matematik özel dersi ile kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi yakalanabilir.
• Matematik özel dersi ile öğretmenin öğrenciye karşı empati kurabilmesi sağlanmış olur.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin matematik dersine karşı daha fazla ilgi göstermesi ve konsantrasyonunun artması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrencide dikkat eksikliğinin daha az olması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi ile eksiklerin hızlı tespiti  sağlanır ve o yönde yoğun çalışma sayesinde eksiklikler hızlıca giderilebilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrenci rahatlıkla soru sorabilme imkani yakalar.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin kendine güveni artar.
• Matematik özel dersi ile derse olan ilginin artması sağlanır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul, ortaokul, lise ve mezun durumundaki öğrencilere Matematik  özel ders vermekteyim. Her seviyeye hitap edilir. Disiplinli istikrarlı bir çalışma ile başarıyı kesinlikle birlikte elde edeceğiz.
Teog, Ygs, Lys , Kpss , Dgs tüm sınavlara yönelik geometri özel ders verilir. Her öğrencinin seviyesine hitap edilir. Disiplinli ve istikrarlı bir çalışma ile başarıyı birlikte elde edeceğimizden şüpheniz olmasın.