Eskişehir Merkez Sultan Akbaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sultan  Akbaş

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Matematik Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , YKS Kursu , Geometri Kursu , İş İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sultan Akbaş, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 341 kurs/özel ders verenden 50 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sultan Akbaş, 75 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokul, ortaokul, lise , kpss  ve dgs ye hazırlanan tüm öğrencilere özel ders vermekteyim. En kısa sürede matematiği ingilizceyi ve diğer dersleri öğreneceğinizden şüpheniz olmasın. Sıkı bir disiplin ve  istikrarlı ders çalışma programıyla severek matematiği öğreneceksiniz.8 yıllık özel ders deneyimim bulunmaktadır.Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul, ortaokul, lise ve mezun durumundaki öğrencilere Matematik  özel ders vermekteyim. Her seviyeye hitap edilir. Disiplinli istikrarlı bir çalışma ile başarıyı kesinlikle birlikte elde edeceğiz.
Teog, Ygs, Lys , Kpss , Dgs tüm sınavlara yönelik geometri özel ders verilir. Her öğrencinin seviyesine hitap edilir. Disiplinli ve istikrarlı bir çalışma ile başarıyı birlikte elde edeceğimizden şüpheniz olmasın.