Sivas Merkez Gökhan Gümüş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan Gümüş

merkez, SİVAS
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Gümüş, SİVAS MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SİVAS ilinde hizmet veren 68 kurs/özel ders verenden 9 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Gümüş, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2013 Eylül ayından itibaren  Meb de çalışıyorum.2013 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliğinden mezun oldum.son 2 yıldır teog grubu ile çalışıyorum. Bu dönem yapılan teog sınavında çıkan türkiye birincilerinden birisi benim öğrencimdi. 5 tane de türkiye 2.si çıkardık. 5,6,7,8. sınıflara matematik dersi verilir.

Fotoğraflar

Ortaokul Matematik Özel Ders Nedir?

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Matematik Özel Dersi Süresi Ve Sıklığı Ne Olmalıdır?

Özel matematik dersi sıklığı, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konular dikkate öğretmen ve öğrenci tarafından birlikte planlanmalıdır. Bu aşamada öğrencinin, dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanlar göz önünde tutulmalıdır. Bir ders için özel ders saatleri öğrencinin algısına göre planlanmalıdır.(Bu da genel olarak günlük üç saat olarak düşünülebilir.) Daha fazla özel dersin öğrencide zihin yorgunluğu oluşturacağı dikkate alınmalıdır.

Matematik Özel Dersinin  Öğrenciye Sağladığı Faydalar

• Matematik özel dersi sayesinde her öğrenciye özel çalışma metodu belirlenebilir.
• Matematik özel dersinin bire bir olması sayesinde öğrencinin anlama hızı artacaktır.
• Matematik özel dersi ile hem öğretmen hem öğrenci için verimli ders saati geçirme imkanı yakalayabilir.
• Matematik özel dersi ile kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi yakalanabilir.
• Matematik özel dersi ile öğretmenin öğrenciye karşı empati kurabilmesi sağlanmış olur.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin matematik dersine karşı daha fazla ilgi göstermesi ve konsantrasyonunun artması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrencide dikkat eksikliğinin daha az olması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi ile eksiklerin hızlı tespiti  sağlanır ve o yönde yoğun çalışma sayesinde eksiklikler hızlıca giderilebilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrenci rahatlıkla soru sorabilme imkani yakalar.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin kendine güveni artar.
• Matematik özel dersi ile derse olan ilginin artması sağlanır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
teog sınavında en iyi başarıyı sağlamak bunun dışında da 5,6,7. sınıflar için de iyi bir altyapı hazırlamak amacıyla çalışıyoruz.