Tekirdağ Çerkezköy Dilek Güney

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dilek Güney

çerkezköy, TEKİRDAĞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dilek Güney, TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 11.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TEKİRDAĞ ilinde hizmet veren 130 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dilek Güney, 35 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. Yaz tatili boyunca ders verebilirim. İngilizceme güveniyorum. Ama daha çok öğretme becerilerime güveniyorum. Sabirli ve neyi nasıl anlatması gerektiğini bilen biri olduğumu düşünüyorum.
Instagram: dilekgny22

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Kendim de bir öğrenci olduğum için cevremdeki öğrencilerin nelerde zorlandığını hep gözlemlemişimdir. Dolayısıyla çocuğunuz neyse zorlanıyor önce onu saptayıp sonra o konular üzerinde yoğunlaşmayı düşünüyorum.
Böyle bir kurs verecek eğitime sahip değilim.
Böyle bir kurs verecek düzeyde eğitime sahip değilim.
Böyle bir kurs verecek eğitime sahip değilim.
Böyle bir kurs verecek düzeyde eğitime sahip değilim.