Konya Merkez Hasan Kiray

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hasan Kiray

merkez, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hasan Kiray, KONYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 240 kurs/özel ders verenden 30 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hasan Kiray, 5 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Matematik ogretmeni

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.


Verilen Kursların Ayrıntıları
9. ve 10. sınıfta okula ve sınavlara yardımcı birebir özel ders
Ortaokulda Ödevlerde yardımcı,sınavlara hazırlık ve  çocuga matematiği sevdirmeye yönelik ders anlatımı
İlkokuldan çocuğunuza destek vermek ve yardımcı olmak amacımız
Matematik çoğu Çocugun korkusudur.Amacımız öncelikle bu korkuyu yenmek ve çocuga matematiği sevdirmektir