Tekirdağ Çorlu Fevzi Bal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fevzi Bal

çorlu, TEKİRDAĞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , TOEIC Kursu , TYT Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fevzi Bal, TEKİRDAĞ ÇORLU ve civarında hizmet vermekte olup 13.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TEKİRDAĞ ilinde hizmet veren 128 kurs/özel ders verenden 48 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fevzi Bal, 27 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyede TOEFL IBT, TOEIC, YDS, Genel ve Mesleki İngilizce, TEOG ve LYS 5 İngilizce dersleri veriyorum. 15 yıllık İngilizce ögretmeniyim.  İngilizce öğretmenliği alanında doktora yapıyorum. 7 ay süreyle ABD'de ileri düzey İngilizce ve TOEFL öğretmenliği kursu gördüm. 2002 yılından bu yana ÖSYM'nin yaptığı KPDS/YDS sınavlarına gırıyorum. Én düşük notum 92, en yüksek notum 97.5'tir. Kaliteli bir İngilizce dersi arayanlar için buradayım.

Fotoğraflar

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Her seviyede Toefl, Yds, Okula Yardımcı, genel ve mesleki İngklizce dersi veriyorum. 15 yıllık İngilizce ögretmeniyim.