Tekirdağ Çorlu Ersin Anamur

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ersin Anamur

çorlu, TEKİRDAĞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ersin Anamur, TEKİRDAĞ ÇORLU ve civarında hizmet vermekte olup 15.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TEKİRDAĞ ilinde hizmet veren 127 kurs/özel ders verenden 36 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ersin Anamur, 3 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
9 yıllık sınıf öğretmeniyim.. İlkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders verebilirim.. Ayrıca direksiyon eğitmenliği yapıyorum..Mtsk sınav komisyon üyesi olduğum için acemi şoförleri trafiğe alıştırma ve direksiyon sınavlarına hazırlama konusunda yardımcı olabilirim..


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.