Tekirdağ Merkez Nur Başar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nur Başar

merkez, TEKİRDAĞ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nur Başar, TEKİRDAĞ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TEKİRDAĞ ilinde hizmet veren 121 kurs/özel ders verenden 81 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nur Başar, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uzman Usta Direksiyon eğitmeninden bayanlara direksiyon dersi verilir


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Verilen Kursların Ayrıntıları