Trabzon Merkez Abdullah Yıldız

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Abdullah  Yıldız

merkez, TRABZON
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Direksiyon Kursu , ALES Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Abdullah Yıldız , TRABZON MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TRABZON ilinde hizmet veren 94 kurs/özel ders verenden 27 . sıradadır. Başta ALES olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Abdullah Yıldız , 4 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sayısal ALES dersi verilir

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12.sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik matematik özel dersi verilir.
Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematik dersi verilir
İlkokul ortaokul veya lise öğrencilerine özel ders verilir
Kuranı Kerim dersi verilir
Otobüs şöföründen özel direksiyon dersi

Yorumlar