Trabzon Merkez Gülşen Kurt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülşen Kurt

merkez, TRABZON
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülşen Kurt, TRABZON MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TRABZON ilinde hizmet veren 103 kurs/özel ders verenden 56 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülşen Kurt, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlk öğretimi Yalıncak İlköğretim Okulu'nda tamamladıktan sonra Ticaret Meslek Lisesi muhasebe bölümünde okudu ve 2013'de okul ikincisi olarak mezun oldu. Daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü 1.Öğretim programını derece ile tamamladı. Prof. Dr. Mevhibe Coşar'dan referans mektubu-söz konusu mektup istemeniz halinde tarafınıza verilecektir- almaya değer görüldü. 2017-2018 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı. Stajını Öğr. Gör. Yılmaz İnce rehberliğinde 17 Şubat Anadolu Lisesinde gerçekleştirdi. Ayrıca Cem Öğretir imzalı etkili iletişim becerileri, beden dili özgüven geliştirme ve diksiyon eğitimi olmak üzere üç sertifikası bulunmaktadır.