Trabzon Merkez Latif Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Latif Demir

merkez, TRABZON
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Latif Demir, TRABZON MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. TRABZON ilinde hizmet veren 165 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Latif Demir, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıllık tecrube ile matematigin piri  hocadan basari garantili matematik ve geometri dersleri.
Basariya giden yolda yanliz degilsiniz, siz yeter ki matematigi ogrenmeye veya seviyenizi arttirmaya karar verin.
Sifirdan baslayan bir ogrenci icin enaz 15 matematik az matematik bilgisi olan bir ogrenci icin enaz 25 matematik orta seviyedeki bir ogrenci icin fulle yakin matematik yapacaginizin garantisini veriyorum.
Acil matematik lazim diyorsaniz basariya gidrn yolun adresindesiniz drmektir...
TYT-AYT-KPSS A GRUBU-KPSS ÖABT(soyut cebir haric)-ALES-DGS-TEOG ve okula takviye matematik ve geometri dersleri verilir.
Carpim tablosu bile bilmiyorsaniz ogrenmenin tam zamani. Sifirdan zirveye adim adim garanti matematik ogrenme sizin basariniz benim basarim demektir...
Dersler anlasilan saatten cok daha fazlasi yapilir. ticari amacli ozel dersler gibi saatim doldumu giderim mantiginda degil. ogrenci ogrendimi giderim mantigindadir. sayisiz ogrenciyi hedeflerine ulastirdim ve ulastirmaya devam ediyorum...

Fotoğraflar

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Acil matematik lazim diyorsaniz YGS-LYS-KPSS A GRUBU-KPSS ÖABT-ALES-DGS-TEOG ve okula takviye matematik ve geometri dersleri verilir. Carpim tablosu bile bilmiyorsaniz ogrenmenin tam zamani. Sifirdan zirveye adim adim garanti matematik ogrenme.