Uşak Merkez Ubeyt Özçelik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ubeyt Özçelik

merkez, UŞAK
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu , Direksiyon Özel Ders , B Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ubeyt Özçelik, UŞAK MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 19.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. UŞAK ilinde hizmet veren 47 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta Bağımsız Denetim olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ubeyt Özçelik, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KPSS A VE MALİ MÜŞAVİRLİK STAJ BAŞLATMA SINAVI İÇİN GENEL MUHASEBE DERSİ


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

SPK Nedir?

Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) sınavlarının genel amacı, sermaye piyasası alanında ihtisas personeli, yönetici, türev araçlar personeli, değerleme uzmanı, kredi derecelendirme uzmanı ve kurumsal yönetim derecelendirme uzmanı olarak çalışanların mesleki yeterliliklerini, bilgi ve tecrübelerini gösterir lisans belgesinin verilmesidir. Kurul tarafından düzenlenen lisanslama sınavları aksine bir karar alınmadıkça her yıl Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında yapılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
KENDİ ARACINLA 7/24 EHLİYET KURSU VERİLİR
KENDİ ARACINLA 7/24 EHLİYET KURSU VERİLİR
KENDİ ARACINLA 7/24 EHLİYET KURSU VERİLİR