Yalova Merkez Burak Altınışık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Burak Altınışık

merkez, YALOVA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Bil. Programcılığı Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Burak Altınışık, YALOVA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. YALOVA ilinde hizmet veren 43 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Burak Altınışık, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
üniversite öğrencisiyim. lise son sınıftan beri matematik fizik bilgisayar dallarında yaklaşık 4 senedir özel ders vermekteyim.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Bil. Programcılığı Nedir?

Bilgisayar programcılığı; bilgisayar sistemlerinin yapısı, geliştirilmesi ve bu sistemlerin etkin bir şekilde kullanılmasını öğreten, Ön Lisans düzeyinde eğitim veren bölümün adıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
üniversite öğrencisinden özel ders
bilgisayar mühendisliği öğrencisinden c# java html php mssql dersi
istediğiniz her yerde ihtiyacınıza göre ders için veya üniversite sınavına hazırlık için ders.
Üniversite son sınıf öğrencisinden özel ders