Zonguldak Ereğli Şimşek Tanık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şimşek Tanık

ereğlİ, ZONGULDAK
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Briç Kursu , Satranç Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , Bisiklet Kursu , Direksiyon Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Geometri Kursu , TYT Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Güvenli Sürüş Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şimşek Tanık , ZONGULDAK EREĞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ZONGULDAK ilinde hizmet veren 56 kurs/özel ders verenden 9 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şimşek Tanık , 5 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Matematik
LGS,  TYT , AYT  KPSS,  Ales,  Yurt dışı sınavları


Briç Nedir?

1870’lerde İstanbul’da ortaya çıkan, 1932’de kurallara bağlanan, ikişer kişilik iki takım arasında ve elli iki kâğıtla oynanan bir iskambil oyunudur.

Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Yeni öğrenenler ve öğrenmek isteyenler için..  Her yaş
Tüm seviyelerde
Ortaokul -  Lise
Derslere destek sınavlara hazırlık
Matematik - Fizik Teog, Ygs, Lys, KPSS, Ales, Dış...