İstanbul Pendik Safa Serhat Tepe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Safa Serhat Tepe

pendİk, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access The Bars Kursu , Fizik Tedavi Kursu , Kekemelik Kursu , Yaşlı Bakım Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Safa Serhat Tepe, İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 18.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6422 kurs/özel ders verenden 556 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Safa Serhat Tepe, 15 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
LYSde 10bin sıralamaya girerek HACETTEPE Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon  bölümünde okudum. 2016da tekrar LYSye girip TIP Fakültesi'ni kazandım. Şuanda İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğrenciyim. TÜBİTAK'ta özel bir şirketin projesinde matematik geometri soru tipi hazırlama alanında 2 yıl proje geliştirme uzmanlığı yaptım. Tüm sayısal derslere hakimim. Sayısız verdiğim özel derslerden dolayı tecrübeliyim.

Fotoğraflar

Access The Bars Nedir?

Access Enerji Dönüşümü (Access Enerji Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika'da Gary Douglasve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir. Beyniniz büyük bir kapasitördür.Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerinizin ve duygularınızın, algı ve hislerinizin bir elektriksel bileşeni vardır. Anlam yüklediğiniz her şeyi beyninizde depolarsınız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir. Başınızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerinizin, fikirlerinizin, duygularınızın, inançlarınızın ve kararlarınızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları sildiğiniz gibi. Yaklaşık bir saat süren Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok "var olabilmeye, anda kalabilmeye" başlanabilir.

Fizik Tedavi Nedir?

Fizik tedavi, vücuda dışarıdan uygulanan sıcak, soğuk uygulamalar, elektrik akımları, masaj ve egzersiz ile ağrıyı kesmeye yönelik uygulamaları içeren ve kas iskelet sistemi hastalıklarında ya da yararlanmalarında uygulanan ilaç dışı bir tedavişeklidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, 2015 mezunu fizyoterapist.
Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, 2015 mezunu fizyoterapist.
Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, 2015 mezunu fizyoterapist.
Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, 2015 mezunu fizyoterapist.