CSS3 Kursu fiyat teklifi Al, karşılaştır

  1. Talebini Gönder

  2. Teklifleri Karşılaştır

  3. En Uygun Teklifi Seç

CSS3 Kursu

Açılımı Cascading Style Sheets olan CSS dilimizde Basamaklı Stil Sayfaları anlamına gelmektedir. HTML ile yazılan kodların görsel açıdan daha zengin olmasını sağlamak için kullanılır. Örneğin; CSS ile paragrafların metin renklerini tek bir noktadan değiştirebilirsiniz. Burası önemlidir; çünkü CSS piyasaya çıkmadan önce her bir HTML etiketi için ayrı ayrı stil tanımlaması yapmamız gerekiyordu. CSS ile birlikte bu sorun ortadan kalktı. Artık tek bir dosya ile tüm sayfalarımızdaki içerikleri şekillendirebiliriz.

CSS'nin ilk harfi olan cascading (basamaklı) terimi ise ismini hiyerarşik olarak istenilen nesneye basamak basamak ulaşılabilir olmasından almaktadır. Örneğin bir alan (div) içindeki bir paragrafın ilk satırına
div > p:first-line basamak yolu ile kolayca ulaşılabilir ve ulaşılan bu satır, tek bir kod satırı ile projenin tüm sayfalarında görsel olarak değiştirilebilir.

CSS3, CSS'in daha önceki sürümleri üzerine geliştirilmiş üçüncü ve son sürümüdür. Bu sürüm ile birlikte @media-queries, box-shadow, text-shadow, translate, transform, transition gibi birçok güzel özellik gelmiş, artık web siteleri görsel açıdan daha güçlü bir konuma erişmiştir.

CSS3 ile birlikte gelen bir diğer özellik font-face teknolojisidir. CSS'ten önce sayfamıza istediğimiz bir font'u yükleyemiyorduk. Font gösterimleri için kullanıcının bilgisayarında yayınlamak istediğimiz fontun bulunması gerekiyordu. Bunu yapamadığımız zamanlarda sadece belirli resimlerde ilgili font'u kullanmak zorunda kalıyorduk. CSS3 ile birlikte gelen @font-face kullanımı ile birlikte artık kullanıcının işletim sistemi ne olursa olsun dilediğimiz font'u gösterebiliyoruz.

CSS3'ün öğrenimi ve kullanımı oldukça basittir. Yazılım öğrenilmeye başlamadan önce ilk olarak HTML ve CSS öğrenilmesi tavsiye edilir; çünkü kişinin kodlarla tanışması HTML ve CSS ile daha yerindedir.
*
*
*
*
*
(Şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir)*
*
ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Özet Bilgi:
CSS3 Kursu veren 22 ilde toplam 76 kursbudur üyesi vardır. En çok talep edilen kurs kategorileri arasında 785 .sıradadır.

Neden Biz?

Binlerce kayıtlı kurs arasından bütçene uygun sana özel en iyi fiyat tekliflerini alabileceksiniz.

En uygun kursu nasıl bulacağım?

Sistemimize kayıtlı binlerce kurs arasından senin için en verimli olabilecek kursları bulabileceksiniz

Formu doldurursam ne olacak?

İstediğin kurs kategorisinde sana en iyi eğitimi ve sana en uygun teklifi verecek seçkin kurslar sana ulaşacak

Grup indirimi kazan

Arkadaşlarınla beraber grup olarak daha uygun teklifleri alabilecek ve grup indirimlerinden faydalanabileceksiniz

CSS3 Kursu Eğitmenlerimizden Örnekler

Özel Ders:
CSS3
0 Yorum
Merhabalar,
Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesini İngilizce olarak bitirdikten sonra 7 yıl kadar Amerika Birleşik Devletlerinde eğitim ve çalışma hayatıma devam ettim. 2 ...
Özel Ders:
CSS3
2 Yorum
BASİT AKADEMİ

YASAL FATURALI SERTİFİKALI BİREBİR DERS

UZMAN SERTİFİKALI HOCALARDAN

ÖZEL PROGRAMLARDA FİYAT İÇİN ...
Özel Ders:
CSS3
0 Yorum
C, C++, C#, ASp, ASp.Net, VB, VB.Net, Java, JQUERY, HTL5, CSS3 yazılım dilleri başlangıç, orta ve ileri düzey olarak verilmektedir. Aynı zamanda MsSql ve MySql veri tabanları ...