CSS3 Kursu fiyat teklifi Al, karşılaştır

  1. Talebini Gönder

  2. Teklifleri Karşılaştır

  3. En Uygun Teklifi Seç

CSS3 Kursu

Açılımı Cascading Style Sheets olan CSS dilimizde Basamaklı Stil Sayfaları anlamına gelmektedir. HTML ile yazılan kodların görsel açıdan daha zengin olmasını sağlamak için kullanılır. Örneğin; CSS ile paragrafların metin renklerini tek bir noktadan değiştirebilirsiniz. Burası önemlidir; çünkü CSS piyasaya çıkmadan önce her bir HTML etiketi için ayrı ayrı stil tanımlaması yapmamız gerekiyordu. CSS ile birlikte bu sorun ortadan kalktı. Artık tek bir dosya ile tüm sayfalarımızdaki içerikleri şekillendirebiliriz.

CSS'nin ilk harfi olan cascading (basamaklı) terimi ise ismini hiyerarşik olarak istenilen nesneye basamak basamak ulaşılabilir olmasından almaktadır. Örneğin bir alan (div) içindeki bir paragrafın ilk satırına
div > p:first-line basamak yolu ile kolayca ulaşılabilir ve ulaşılan bu satır, tek bir kod satırı ile projenin tüm sayfalarında görsel olarak değiştirilebilir.

CSS3, CSS'in daha önceki sürümleri üzerine geliştirilmiş üçüncü ve son sürümüdür. Bu sürüm ile birlikte @media-queries, box-shadow, text-shadow, translate, transform, transition gibi birçok güzel özellik gelmiş, artık web siteleri görsel açıdan daha güçlü bir konuma erişmiştir.

CSS3 ile birlikte gelen bir diğer özellik font-face teknolojisidir. CSS'ten önce sayfamıza istediğimiz bir font'u yükleyemiyorduk. Font gösterimleri için kullanıcının bilgisayarında yayınlamak istediğimiz fontun bulunması gerekiyordu. Bunu yapamadığımız zamanlarda sadece belirli resimlerde ilgili font'u kullanmak zorunda kalıyorduk. CSS3 ile birlikte gelen @font-face kullanımı ile birlikte artık kullanıcının işletim sistemi ne olursa olsun dilediğimiz font'u gösterebiliyoruz.

CSS3'ün öğrenimi ve kullanımı oldukça basittir. Yazılım öğrenilmeye başlamadan önce ilk olarak HTML ve CSS öğrenilmesi tavsiye edilir; çünkü kişinin kodlarla tanışması HTML ve CSS ile daha yerindedir.
*
*
*
*
*
(Şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir)*
*
ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Özet Bilgi:
CSS3 Kursu veren 22 ilde toplam 70 kursbudur üyesi vardır. En çok talep edilen kurs kategorileri arasında 676 .sıradadır.

Neden Biz?

Binlerce kayıtlı kurs arasından bütçene uygun sana özel en iyi fiyat tekliflerini alabileceksiniz.

En uygun kursu nasıl bulacağım?

Sistemimize kayıtlı binlerce kurs arasından senin için en verimli olabilecek kursları bulabileceksiniz

Formu doldurursam ne olacak?

İstediğin kurs kategorisinde sana en iyi eğitimi ve sana en uygun teklifi verecek seçkin kurslar sana ulaşacak

Grup indirimi kazan

Arkadaşlarınla beraber grup olarak daha uygun teklifleri alabilecek ve grup indirimlerinden faydalanabileceksiniz

CSS3 Kursu Eğitmenlerimizden Örnekler

Özel Ders:
CSS3
0 Yorum
Programlamaya yeni başlamış veya hiç programlama bilmeyen arkadaşlara güncel bir teknoloji olan .NET C# Temel Eğitimi ve İleri Düzeyde neler yapabileceklerinin eğitimlerini ...
Özel Ders:
CSS3
0 Yorum
Bilgisayar Teknolojileri Konusunda Yüksek Lisans Mezunu ve Yaklaşık 20 yılı geçkin bir Bilgisayar-Yazılım Teknolojileri konusunda yazılım şirketlerinde çalışma ve tecrübem ...
Özel Ders:
CSS3
0 Yorum
I am a 36 year old and I am postgraduate in Applied Maths and SE, Trinity college, Canbridge.
Years 1998 - 2003
 I specialise in working one-to-one or groups with clients in ...