Teklif almak istediğin kursun ayrıntılarını belirle.

  1. Talebini Gönder

  2. Teklifleri Karşılaştır

  3. En Uygun Teklifi Seç

Neden Biz?

Binlerce kayıtlı kurs arasından bütçene uygun sana özel en iyi fiyat tekliflerini alabileceksiniz.

En uygun kursu nasıl bulacağım?

Sistemimize kayıtlı binlerce kurs arasından senin için en verimli olabilecek kursları bulabileceksiniz

Formu doldurursam ne olacak?

İstediğin kurs kategorisinde sana en iyi eğitimi ve sana en uygun teklifi verecek seçkin kurslar sana ulaşacak

Grup indirimi kazan

Arkadaşlarınla beraber grup olarak daha uygun teklifleri alabilecek ve grup indirimlerinden faydalanabileceksiniz
*
*
*
*
*
(Şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir)*
*
ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Özet Bilgi:
Öğrenci Koçluğu (kursu veya özel dersi) veren 30 ilde toplam 114 kursbudur üyesi vardır. En çok talep edilen kurs kategorileri arasında 213 .sıradadır.

Öğrenci Koçluğu

Öğrenci koçluğu, derslerden yüksek not alma veya sınav kazanma odaklı değil, öğrenciyi kazanma odaklı yapılan bir koçluk çalışmasıdır.  Ancak hem öğrenci koçluğu kavramı hem de öğrenci koçu olduğunu iddia eden kişilerle ilgili açıklanması gereken bazı doğrular ve giderilmesi gereken bazı yanlış anlaşılmalar vardır. Öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik, yol haritası ve eylem planı yapmalarına destek sağlayan hizmettir.
Çocuklarının öğrenci koçlarıyla çalışmasını isteyen anne babaların dikkatli olmasında fayda var. Her alanda olduğu gibi koçlukta da profesyonelleri “okullu” ve “alaylı” diye ayırmak mümkün. Hem yurtdışında hem de ülkemizde koçlukla ilgili eğitimler veren pek çok kurum olduğu gibi herhangi bir eğitim almadan veya kaliteli ve yetkin bir eğitim almadan bu işe girişip tecrübe eden koçlar da var. Koçluk eğitimi alan koçlarla çalışmak isteyen anne-babalara önerim, koçun sertifikasını görmek istemeleri olacak. ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) gibi yüksek geçerliliğiyle bilinen akredite kurumlardan eğitim alan bir koç, çocuğunu emanet edecek anne babaların daha rahat etmesini sağlar.

Öğrenci Koçluğu Eğitmenlerimizden Örnekler

Özel Ders:
Öğrenci Koçluğu
0 Yorum
5 yıldır özel öğretim kurumlarında matematik ve geometri derslerine girdim..Şu anda Avcılar Özel Fen Bilimleri Lisesi'nde  ygs ve lys matematik derslerine ...
Özel Ders:
Öğrenci Koçluğu
0 Yorum
Biyoloji (Lisans) eğitimim sonrası Yüksek Lisans ve Doktoramı Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı'nda tamamladım. (Özel dersane & okullarda 10 yıl öğretmenlik ve ...
Özel Ders:
Öğrenci Koçluğu
0 Yorum
Özel Ders Danışmanlığı
Eğitim Koçluğu
Aile ve Eğitim Seminerleri
Zeka Testi ve Zeka Gelişimi
Psikolojik Testler
Öğrenme ...