B Engelli Ehliyet Kursu fiyat teklifi Al, karşılaştır

  1. Talebini Gönder

  2. Teklifleri Karşılaştır

  3. En Uygun Teklifi Seç

B Engelli Ehliyet Kursu

EHLİYET ALMAK İSTEYEN ENGELLİLER 1. ŞART: Engelli iseniz ve ehliyet almak istiyorsanız burada size temel olan iki şart sunulacaktır. Şartlara göre B sınıfı bir ehliyet almak istiyorsanız o zaman yaşınızın 18 A sınıfı bir ehliyet alacaksanız 20, Tekerlekli motorsiklet alacaksanız o zamanda 21 yaşında olmanız gerekir. Daha öncesinde H sınıfı bir ehliyet almak isteyen engelli vatandaşın 18 yaşına girmiş olması yetiyordu. Ancak yukarıda belirtmiş olduğumuz tarihten itibaren arık bu yaş sınıfı belirttiğimiz şekilde yeniden düzenlendi. 2. ŞART: İkinci olarak ise deneyim işin içine göriyor. Mesela diyelim A sınıfı bir ehliyet alacaksanız o zaman daha öncesinde 2 yıl boyunca A2 sınıfı ehliyet almış olmanız gerekiyor. Bu şart koşulurken Avrupa standartları baz olarak ele alınmış. Sürücü adayının eğitim durumunda ise herhangi bir değişikliğe gidilmemiş. A sınıfı ya da B sınıfı ehliyet almak isteyen bir engellinin ilkokul mezunu olması yetiyor. Bu yukarıda belirtmiş olduğumuz iki şart temel olarak ele alınıyor. Bunlardan birine sahip değilseniz o zaman üzülerek söylemek gerekirse ehliyet almanıza izin verilmiyor. Bu yukarıda temel olarak ele alınmış olan şartların yanı sıra bir de diğer hususlar bulunuyor. Bu hususları da maddeler halinde size sıralayabiliriz. Sağlık muayenesinde aranan şartların yerine getirilmiş olması. Sürücü sınavını başarıyla tamamlamış olması ve de elinde sertifikası hazır bulunması. Adli sicil kaydının temiz olması Daha önceden almış olduğu başka bir ehliyet belgesinin olmaması. Daha önceden sürücü belgesi elinden alınmış olmaması. Elinden alınmış ise tekrar elinde bulunuyor olması.

Kaynak ==> https://www.engelolma.net/engelli-arac/b-sinifi-engelli-ehliyeti-nasil-alinir-h80.html
*
*
*
*
*
(Şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir)*
*
ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Özet Bilgi:
B Engelli Ehliyet Kursu veren 10 ilde toplam 36 kursbudur üyesi vardır. En çok talep edilen kurs kategorileri arasında 568 .sıradadır.

Neden Biz?

Binlerce kayıtlı kurs arasından bütçene uygun sana özel en iyi fiyat tekliflerini alabileceksiniz.

En uygun kursu nasıl bulacağım?

Sistemimize kayıtlı binlerce kurs arasından senin için en verimli olabilecek kursları bulabileceksiniz

Formu doldurursam ne olacak?

İstediğin kurs kategorisinde sana en iyi eğitimi ve sana en uygun teklifi verecek seçkin kurslar sana ulaşacak

Grup indirimi kazan

Arkadaşlarınla beraber grup olarak daha uygun teklifleri alabilecek ve grup indirimlerinden faydalanabileceksiniz

B Engelli Ehliyet Kursu Eğitmenlerimizden Örnekler

Özel Ders:
B Engelli Ehliyet
0 Yorum
Sefaköy Sürücü Kursu, 1991 tarihinde eğitim ve öğretim hizmetine başlamıştır.Bu güne kadar 18.000 kişiyi ehliyet sahibi yapmıştır. Sefaköy ...
Özel Ders:
B Engelli Ehliyet
0 Yorum
Aydinda Cam Balkon, Aydin Cam Balkon,Aydinda Katlanir Cam Balkon,Küşadasi Cam Balkon ,Söke Cam Balkon
Özel Ders:
B Engelli Ehliyet
0 Yorum
BURAK SÜRÜCÜ KURSU MERCEDES A180 EĞİTİM ARAÇLARI OTOMATİK A1 A2 SEÇENEKLERİ SİMİLATÖRLÜ EĞİTİMLE ANKARANIN EN İYİSİ